Psychológia a správanie v sebaobrane

KALENDÁR UDALOSTÍ

Rezervujte si miesto na školení / workshope

Otázky Vám radi zodpovieme na čísle +421 918 152 564 (mobil / WhatsApp)


Psychológia a správanie v sebaobrane

Referencie od účastníkov:

Ďakujem za skvelé školenie, obsahovo veľmi výživné, inštruktor s praxou a naozaj veľmi dôležitá súčasť – „case studies“. Veľmi profesionálne. Najlepšie, čo som za poslednú dobu stretla.

Sari. S.

Touto cestou by som sa rád poďakoval inštruktorovi Michalovi za super školenie na tému psychológia v sebaobrane, ktorý prekonal moje očakávania a obohatil ma o veľa nových informácií. Môžem odporučiť určite každému, koho zaujíma aplikovaná psychológia, sebaobrana, prevencia a riešenie konflik­tov.

Mgr. Radovan Korytár
Inštruktor akadémie sebaobrany OTUS

Školenie „Psychológia v sebaobrane“ mi otvorilo nové pohľady na vec. Dal mi presne to, čo som očakával. Dostal som veľa inšpirácie pri rozvíjaní svojich schopností a mechanizmy, ktoré sme si povedali sa snažím aplikovať aj v iných ako konfliktných oblastiach.

Školenie mi otvorilo ďalšie možnosti ako pracovať s ľuďmi a hlavne objasnil princípy na ktorých to funguje. Preberanie analýzy bolo nevyhnutné, aby sme pochopili princípy podľa ktorých sa dá jednať.

Tým, že sme mali možnosť vstupovať do diskusie, bolo školenie dynamické a napriek tomu, že trvalo 6 hodín som sa ani raz nenudil. Najviac ma zaujali prípadové štúdie, kde sa na konkrétnych prípadoch preberali riešenia situácii. Je to skoro týždeň, čo školenie skončilo a ja si stále vybavujem slová a situácie, ktoré boli na školení preberané.

Juraj G.
Vedúci športového klubu

Rada by som sa spätne poďakovala za workshop „Sebaobrana a psychológia v sebaobrane“. Nikdy som si nemyslela , že prídem do takých situácii, ale vrátila som sa z dovolenky, kde som na workshop spomínala vo veľmi dobrom mene.
Zaujímavé, ako ta psychika funguje. Viac menej som sa vyhla 3 situáciám, ktoré vedeli prejsť do konfliktu. Niekde tam vzadu vyskočila „kontrolka“ a sama som sa čudovala, ako som reagovala a ako som to celé „uhrala“, takže ešte raz ďakujem za vedenie :)

Elena H.
Účastníčka workshopu „Sebaobrana a psychológia v sebaobrane“

Informácie o ochrane osobných údajov a GDPR

en | sk