Prihlasovanie na seminár: Psychológia v sebaobrane

KALENDÁR UDALOSTÍ SEE EVENTS

Rezervujte si miesto na školení: Bratislava, 25. September 2019

Cena = 59,00 €

Tematické okruhy semináru:

Referencie:

Psychológia v sebaobrane

Školenie 15. Apríl 2019:
Ďakujem za skvelý seminár, obsahovo veľmi výživný, inštruktor s praxou a naozaj veľmi dôležitá súčasť – „case studies“. Veľmi profesionálne. Najlepšie, čo som za poslednú dobu stretla.

Sari. S.
účastníčka semináru

Psychológia v sebaobrane

Školenie 1. December 2018:
Touto cestou by som sa rád poďakoval inštruktorovi Michalovi za super seminár na tému psychológia v sebaobrane, ktorý prekonal moje očakávania a obohatil ma o veľa nových informácií. Môžem odporučiť určite každému, koho zaujíma aplikovaná psychológia, sebaobrana, prevencia a riešenie konflik­tov.

Mgr. Radovan Korytár
Inštruktor akadémie sebaobrany OTUS

Psychológia v sebaobrane

Školenie 1. December 2018:
Seminár „Psychológia v sebaobrane“ mi otvoril nové pohľady na vec. Dal mi presne to, čo som očakával. Dostal som veľa inšpirácie pri rozvíjaní svojich schopností a mechanizmy, ktoré sme si povedali sa snažím aplikovať aj v iných ako konfliktných oblastiach.

Seminár mi otvoril ďalšie možnosti ako pracovať s ľuďmi a hlavne objasnil princípy na ktorých to funguje. Preberanie analýzy bolo nevyhnutné, aby sme pochopili princípy podľa ktorých sa dá jednať.

Tým, že sme mali možnosť vstupovať do diskusie, bol seminár dynamický a napriek tomu, že trval 6 hodín som sa ani raz nenudil. Najviac ma zaujali prípadové štúdie, kde sa na konkrétnych prípadoch preberali riešenia situácii. Je to skoro týždeň, čo seminár skončil a ja si stále vybavujem slová a situácie, ktoré boli na seminári preberané.

Juraj G.
Vedúci športového klubu

Viac o seminári "Psychológia v sebaobrane"

Informácie o ochrane osobných údajov a GDPR

en | sk