Prihlasovanie: Psychológia a správanie v sebaobrane

KALENDÁR UDALOSTÍ

Rezervujte si miesto na školení: Bratislava, 19+26 Október 2020

Limitovaný predaj = 10 lístkov / školenie

Vyberte tému:

Poznámka:
Časť 1 – „Pred-konfliktná fáza“ je možné absolvovať samostatne
Časť 2 – „Behaviorálne a komunikačné stratégie v sebaobrane“ je možné absolvovať len po absolvovaní časti 1 (pred-konfliktná fáza)

Tematické okruhy školenia:

Referencie:

Psychológia a správanie v sebaobrane

Školenie 15. Apríl 2019:

Ďakujem za skvelý seminár, obsahovo veľmi výživný, inštruktor s praxou a naozaj veľmi dôležitá súčasť – „case studies“. Veľmi profesionálne. Najlepšie, čo som za poslednú dobu stretla.

Sari. S.

Psychológia a správanie v sebaobrane

Školenie 1. December 2018:
Touto cestou by som sa rád poďakoval inštruktorovi Michalovi za super seminár na tému psychológia v sebaobrane, ktorý prekonal moje očakávania a obohatil ma o veľa nových informácií. Môžem odporučiť určite každému, koho zaujíma aplikovaná psychológia, sebaobrana, prevencia a riešenie konflik­tov.

Mgr. Radovan Korytár
Inštruktor akadémie sebaobrany OTUS

Psychológia a správanie v sebaobrane

Školenie 1. December 2018:
Seminár „Psychológia v sebaobrane“ mi otvoril nové pohľady na vec. Dal mi presne to, čo som očakával. Dostal som veľa inšpirácie pri rozvíjaní svojich schopností a mechanizmy, ktoré sme si povedali sa snažím aplikovať aj v iných ako konfliktných oblastiach.

Seminár mi otvoril ďalšie možnosti ako pracovať s ľuďmi a hlavne objasnil princípy na ktorých to funguje. Preberanie analýzy bolo nevyhnutné, aby sme pochopili princípy podľa ktorých sa dá jednať.

Tým, že sme mali možnosť vstupovať do diskusie, bol seminár dynamický a napriek tomu, že trval 6 hodín som sa ani raz nenudil. Najviac ma zaujali prípadové štúdie, kde sa na konkrétnych prípadoch preberali riešenia situácii. Je to skoro týždeň, čo seminár skončil a ja si stále vybavujem slová a situácie, ktoré boli na seminári preberané.

Juraj G.
Vedúci športového klubu

Workshop: Sebaobrana a psychológia v sebaobrane

Rada by som sa spätne poďakovala za workshop „Sebaobrana a psychológia v sebaobrane“. Nikdy som si nemyslela , že prídem do takých situácii, ale vrátila som sa z dovolenky, kde som na workshop spomínala vo veľmi dobrom mene.
Zaujímavé, ako ta psychika funguje. Viac menej som sa vyhla 3 situáciám, ktoré vedeli prejsť do konfliktu. Niekde tam vzadu vyskočila „kontrolka“ a sama som sa čudovala, ako som reagovala a ako som to celé „uhrala“, takže ešte raz ďakujem za vedenie :)

Elena H.
Účastníčka semináru

Viac o školení "Psychológia v sebaobrane"

Popis školenia

Popis školenia

Chcem vedieť viac..

Mohlo by Vás zaujímať:

Stresová reakcia v sebaobrane a krízových situáciách

Stresová reakcia v sebaobrane a krízových situáciách

Vzdelávacie školenie formou webináru

Prejsť na stránku..

Informácie o ochrane osobných údajov a GDPR

en | sk